Dva tipy na romantickou večeři v Praze/Two tips for a romantic dinner in Prague

by

Pokud nevíte, kam byste tentokrát vzali Vaši drahou polovičku na nějakou dobrou večeři a ještě k tomu v romantickém prostředí, přínáším Vám dva vyzkoušené tipy na skvělé restaurace v Praze!

Bellevue Restaurant

Tato restaurace se nachází v centru Prahy, blízko Karlova Mostu, s krásným výhledem na Pražský Hrad. Je to kouzelné místo se skvělou lokalitou a úžasným kulinářským a zážitkovým večerem.  Máte zde pocit, jako byste byli na dovolené. 🙂

Prostředí, servis, podávání jídla a samotné ochutnávání je opravdu neobyčejné. Vybrat si zde můžete jak z klasického menu, tak i z degustačního menu, kdy ke každé lahůdce v rámci degustace ochutnáte velmi kvalitní vína. Můžete se těšit na lahůdky mezinárodní kuchyně, ryby, mořské plody, delikátní dezerty a vína těch nejvytříbenějších značek.

Zajdeme sem rádi při příležitosti oslavy narozenin nebo třeba na svátek Sv. Valentýna. 🙂

image

image

Zdenek’s Oyster Bar

Toto místo jsme objevili nedávno a byli jsme nadšeni! Přičemž bar funguje již od roku 2011. Je schován mezi pražskými uličkami naproti dominantě kotela sv. Jakuba. Už jen při příchodu máte pocit, jako byste si zašli na večeři někde na dovolené, v nějakém přímořském letovisku.

Při vstupu na Vás dýchne moderní design interiéru s příjemnou romantickou atmosférou  a přívětivou hudbou. Bar přináší pestrou nabídku mořských plodů a hlavní delikatesou jsou zde ústřice. Ani jsme netušili, že ústřic může být mnoho druhů, zde například podávají více jak deset různých druhů ústřic té nejlepší kvality. A aby jste Vaše chuťové pohárky uspokojily dosyta, určitě si k ústřicím objednejte šampaňské. Bar je totiž na šampaňské mistrem. Prvotřídní champagne bar nabízí kolem 180 druhů nejkvalitnějšího šampaňského z celého světa. A jako sladkou tečku si zde můžete dát třeba zmrzlinu z kozího sýra s červenou řepou a karamelem, no nevšední zážitek! 🙂

Tak doufám, že jsem Vás tak trochu navnadila, a pokud rádi zkoušíte něco nového, máte rádi výborné jídlo a nevšední design, budete na obou místech spokojeni!

Krásné, gastronomické dny!

Petra

image

image

image

If you do not know where this time you take your loved one to have a good dinner, and even in a romantic environment, I bring you two tips on great restaurants in Prague!

Bellevue Restaurant

This restaurant is located in the center of Prague, near the Charles Bridge, with stunning views of the Prague Castle. It ‘s a magical place with great location and amazing culinary and experiential evening. You have the feeling there like you were on holiday. 🙂

Ambience, service, serving food and tasting itself is really extraordinary. The guests can choose from both classic menu as well as a tasting menu where to each delicacy you taste high quality wines. You can enjoy the delights of international cuisine and wines from the most refined brands.

Here we go when to celebrate a birthday or even for the feast of St . Valentine. 🙂

 

image

image

 

Zdenek’s Oyster Bar

When we have discovered this place recently, we were thrilled! While the bar has been operating since 2011. It is hidden among Prague aisles, opposite the St. Jacob church. Upon arrival you feel like you went out for dinner somewhere on vacation in a seaside resort!

As you enter, you feel the modern design of the interior with a romantic welcoming music. Bar offers a varied menu of seafood delights and major area oysters. We even did not know that oysters can be of many kinds, here, for example, serve more than ten different kinds of oysters of the best quality. In order to satisfy your taste buds sumptuously, be sure to order champagne to the oysters. Bar, it is a champagne champion. First-class champagne bar offers around 180 species finest champagne from around the world. As a sweet finish here you can try an  ice cream made from goat cheese with beetroot and caramel, what a remarkable experience! 🙂

So I hope I have lured you a little bit. If you like trying something new, you love great food and exceptional design, you will be satisfied at both locations!

Beautiful, gastronomic days!

Petra

 

image

image

image

image
image image

image

 

 

2

No Comments Yet.

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *