Prázdniny v plném proudu/Summer holidays in full swing

by

Léto a vše, co je s ním spojené. Ten pocit, kdy můžete na chvíli vypnout a vplout do víru nových zážitků, relaxu i dobrodružných cest.

Jen tak nechat myšlenky plynout, snít a nechtít se probudit.

IMG_2100

Poslouchat šumění moře, nechat se omývat, rozjímat a dechberoucí západ slunce sledovat.

Jít krajinou, dýchat a novou energii vnímat.

Také to tak vnímáte? A k tomu všechny ty letní vůně a chutě. Miluji tohle roční období. Člověk má tendenci víc relaxovat, dopřát si odpočinek, ale zároveň touží i po dobrodružství, ke kterému právě tohle krásné letní počasí vybízí. Miluji atmosféru zahradního grilování, kdy pozvete rodinu nebo přátele a užíváte si letních dobrot a veselé nálady. Chuť melounu, malinové bublaniny, zmrzliny nebo ledové kávy samozřejmě nesmí chybět!

IMG_3378

Léto nás také láká k velkému množství vodních, sportovních či jiných radovánek. K objevování nového a nepoznaného, motivuje nás ke splnění letních plánů a cílů. Ať je to pro Vás třeba navštívit vysněné místo, naučit se zavařovat, přečíst si dlouho odkládanou knihu, naučit se francouzsky, ochutnat neznámé jídlo, začít cvičit jógu či podniknout s dětmi tajuplnou výpravu. 🙂

Ať už vás čeká cokoliv, máte malé či velké plány, všední i nevšední nápady, přeji Vám, ať je tohle krásné období v roce jen a jen podle Vašich představ!

Krásný prázdninový pozdrav Vám přeje

Petra

IMG_2017

I love summer and everything associated with it . That feeling when you can turn off and enter into the maelstrom of new experiences, relax and adventure trips.

 

Just to let thoughts flow, dream and not want to wake up.

IMG_3368

Just listen to the murmur of the sea, let the wash and watch the breathtaking sunset.

Just to go to the countryside, breathe and new energy perceive.

Do you see it the same way? With all the summer scents and flavors? I love this season. One tends to relax but is also looking for the adventure to which this beautiful summer weather invites. I love the atmosphere of a garden barbecue, when you invite family or friends and enjoy the day and cheerful moods. The taste of melon, raspberry cake, ice cream or ice coffee, of course, can not be missed!

Summer also attracts us to a great water, sports and other pleasures. To discover new and unrecognized, motivates us to meet summer plans and goals. Whether it is for you to visit a dream place, learn how to prepare a marmelade, read a long postponed book, learn French, taste some unknown food, start yoga or take a mysterious trip with kids. 🙂

Whatever you are waiting for, you have small or big plans, normal or extraordinary ideas, I wish you this beautiful season in the year is just according to your ideas!

Beautiful holiday greeting wishes you

Petra

IMG_1166

IMG_3947

IMG_3603

IMG_0983

0

No Comments Yet.

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *